Author: y***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Excellent quality for price, 5⭐️
顏色: 黑色
Price: HK$227.00
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 83 g |
| 長度 | 10.16 cm |
| 寬度 | 6 cm |
| 頭圍 | 22.5 cm |
| 直徑 | 6 cm |
| SKU | sb25051596756560567 |
Author: y***k
Date:
Review: Excellent quality for price, 5⭐️
顏色: 黑色
Author: s***i
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
顏色: 黑色
Author: p***y
Date:
Review: Value for money: perfect Hair Softness: perfect Comfortable to wear: good True to length: good Easy to wear: good
顏色: 黑色
Author: t***4
Date:
Review: Excellent quality. Same as in picture.
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.